o nás.

Podľa rebríčka týždenníka TREND sme sa v roku 2019 stali druhým najväčším rezidenčným developerom na Slovensku.

Špecializáciou Lucronu sú veľké, najmä rezidenčné developerské projekty a tvorba ucelených urbanistických celkov. Sústreďujeme sa na budovanie celých území, s dôrazom na moderný a prívetivý urbanizmus, životné prostredie, moderné technológie a na verejné priestory.

naše projekty.

Optimálny flatmix a výmery bytov projektujeme podľa dlhoročných skúseností.

Úzko spolupracujeme len s tými najlepšími architektmi, dizajnérmi, stavebníkmi a dodávateľmi pre moderné, elegantné a najmä skvelé bývanie najvyššej triedy. Samozrejmosťou je spolupráca s verejnosťou a s miestnou samosprávou. Na slovenskom trhu pracujeme s vertikálne integrovaným obchodným modelom.

Umiestnenia našich projektov sú plánované v najlepších lokalitách alebo na miestach so silným rozvojovým potenciálom. Zameriavame sa najmä na západoslovenský región. Vďaka pribúdajúcim projektom vytvárame nové pracovné miesta tak pri samotnej výstavbe, ako aj po dokončení stavieb v retailových priestoroch a v servisných službách.

štruktúra.

Lucron je súčasťou medzinárodnej skupiny iko real estate, pôvodom z Luxemburska, ktorá má 30-ročné skúsenosti v realitnom biznise.

iko real estate

Akcionárom spoločnosti lucron je dlhoročný líder na trhu s nehnuteľnosťami v Luxembursku, spoločnosť iko real estate.

štruktúra spoločnosti na Slovensku.

lucron

riadiaca spoločnosť, Slovensko

L-Construction

stavebná spoločnosť, Slovensko

BYTREX

správcovská spoločnosť, Slovensko

slovenský biznis model.

Vertikálne integrovaný obchodný model prispieva k väčšej flexibilite, lepšej účinnosti ako aj k rozvoju a zachovaniu know-how.

naše hodnoty

zodpovednosť.

Sme spoločensky zodpovednou firmou. Záleží nám nielen na kvalitnej architektúre, ale aj na verejných priestranstvách. Preto pri všetkých našich projektoch pristupujeme proaktívne ku komunikácii s laickou, ako aj odbornou verejnosťou a s miestnou samosprávou.

udržateľnosť.

Na Slovensko prinášame výstavbu európskej úrovne, ktorá spĺňa predstavy o modernom, funkčnom a účelnom bývaní. Kladieme dôraz na výber kvalitných materiálov, energetickú úsporu a na vytváranie atraktívneho verejného priestoru. Neustále hľadáme nové riešenia, ako zlepšovať bývanie a životný priestor.

stabilita.

O finančnej sile a stabilite svedčí množstvo úspešných rozbehnutých a dokončených projektov, ako aj zázemie spoločnosti. Akcionárom Lucron Group je dlhoročný líder na trhu s nehnuteľnosťami v Luxembursku, spoločnosť iko real estate.

tradícia.

V developerskom segmente máme dlhoročnú tradíciu. Do portfólia našej skupiny patria viaceré úspešné projekty na Slovensku aj v zahraničí. Roky skúseností s rozvojom miest a spolupráca s renomovanými partnermi nám umožňujú prinášať inovatívne, trvácne a atraktívne riešenia v každom projekte.

kontaktujte nás

STEINERKA Business Center, Legionárska 10
811 07 Bratislava, Slovakia

+421 910 980 717

Informácie o projektoch
Zamestnanie
Médiá