Ľudia

Spoločnosť Lucron bola založená v roku 2005 pod záštitou luxemburského investora Erica Luxa. V dobe, kedy sa developerský trh na Slovensku ešte iba formoval, sme chceli robiť veci inak ako väčšina našich konkurentov. Hneď na začiatku sme vsadili na stabilitu, ktorá možno z krátkodobého hľadiska nedávala zmysel, ale správnosť tohto rozhodnutia je už dnes jasne viditeľná.

Jeden z našich prvých projektov, Eden Park, sa ukázal ako veľmi životaschopný. Práve preto, lebo nebol projektovaný pre dnešok, ale počítal s budúcnosťou. Naše aktivity postupne naberali rozmery aj tempo a naše skúsenosti nám pomáhali rásť krok za krokom. Stabilne a trvalo udržateľne ešte predtým, než to bolo moderné.

Od začiatku sme sa snažili pozerať za roh a dávať si pozor na každý krok, lebo veríme, že nedôslednosť má tvar bumerangu. A toho sa držíme dodnes. Do budúcnosti nemôžeme vidieť, ale do budúcnosti môžeme myslieť. Sme hrdí na projekty, ktoré sú za nami, tešíme sa na Vydricu a Nesto a myslíme na to, čo príde po nich.

Eric Lux
Zoltán Müller

Vedenie spoločnosti

Zoltán Müller
Chief Executive Officer
Slavomír Habánik
Development Director
Zuzana Müller
Legal Director
Lukáš Dlugoš
Financial Director
Ivana Černáková
Chief Operating Officer
Juraj Ťahún
Commercial Director