Arboria Market v Trnave otvára prvé prevádzky

25. marca 2022
Arboria Market v Trnave otvára prvé prevádzky

V parteri bytového domu Južná v mestskej štvrti Arboria v Trnave postupne otvárame obchodné prevádzky – Arboria Market. Do modernej štvrte plnej zelene pribudnú už počas jarných mesiacov prvé obchody a služby, ktoré zjednodušia život najmä obyvateľom ale aj návštevníkom z okolia.

Medzi prvých nájomcov patria potraviny Žabka so širokou ponuku kvalitných produktov. Potraviny určite ocení nejeden obyvateľ najmä ich praktickú a bezprostrednú blízkosť. Jedno z prvých holičstiev True Barber Shop, ponúkne v nových priestoroch pánsku ale aj dámsku časť s profesionálnymi službami.

Ďalšou otvorenou prevádzkou je Svet nápojov. Zaujímavý showroom, v ktorom nájomca ponúka až 3 700 obľúbených nápojov z celého sveta, je zároveň aj výdajným miestom pre online objednávky.

Týmito prevádzkami však ponuka Arboria Market zďaleka nekončí. Už čoskoro sa obyvatelia tejto obľúbenej štvrte môžu tešiť na ďalšie prevádzky, akými budú napríklad spoľahlivá zubná ambulancia, showroom nábytku, či tradičná pekáreň s bistrom, kde si okrem poctivého domáceho chleba budú môcť posedieť aj pri kávičke.

Viac informácii o Arboria Market a ponuke obchodných priestorov nájdete na www.arboria.sk/market/